Belangenvereniging voor Beroepsbeoefenaars in de Massage- en SportverzorgingsbrancheInloggen
 

BMS update corona-virus 24 maart

Gepubliceerd op 24 maart 2020.

Let op! Ondernemers met zaak in eigen huis zijn uitgesloten van het noodloket. Om in aanmerking te komen moeten ondernemers een fysieke inrichting buiten het eigen huis hebben waar zij werkzaamheden verrichten. De regeling zet in op het niet meer kunnen betalen van vaste lasten vanwege maatregelen die getroffen zijn door het coronavirus.  

Door de rijksoverheid zijn er financiële regelingen getroffen voor ondernemers, bedrijven en zzp’ers. Waaronder het noodloket, uitstel van betalingen van belastingen, tijdelijke verlaging invorderingsrente, tijdelijke verlaging tarief van de belastingrente en wijziging voorlopig aanslag.

Voor ZZP’ers is er een tijdelijke ondersteuning:  

Wij adviseren iedereen deze nieuwe maatregelen op te volgen en hierin verantwoordelijkheid te nemen én - tot nadere berichtgeving - geen behandelingen meer te verrichten. 

Actuele informatie over het coronavirus vindt u op de website van het RIVM. U kunt ook bellen met het landelijke publieksinformatienummer 0800-1351.

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Lees voor meer informatie onze Privacyverklaring. Accepteren