Belangenvereniging voor Beroepsbeoefenaars in de Massage- en SportverzorgingsbrancheInloggen
 

Belangenvereniging BMS - Update Covid-19 - BMS Lidmaatschap

Gepubliceerd op 25 februari 2022.

Covid-19

Deze pagina is aangepast naar aanleiding van de laatste informatie.

Nederland is weer open! We zijn beter tegen het virus bestand, door vaccinaties, booster- en herhaalprikken en de opgebouwde immuniteit. Maar het virus is er nog steeds. Daarom moeten we blijven opletten en elkaar helpen zodat we elkaar niet besmetten. Het blijft voor iedereen verstandig om zich nog steeds aan de adviezen en maatregelen te houden die de verspreiding van het coronavirus beperken. 

Contactberoepen

Vanaf vrijdag 25 februari gelden deze regels voor alle contactberoepen:

  • Praktijken mogen open op de normale, reguliere openingstijden.
  • Behandelaar en cliënt hoeven geen mondkapje te dragen.
  • Behandelaar en cliënt hoeven geen 1,5 meter afstand te houden.

Corona-maatregelen

  • BMS-leden werken volgens het hygiëneprotocol 'Werken in de Massagebranche' van de Belangenvereniging voor Beroepsbeoefenaars in de Massage- en Sportverzorgingsbranche. 
  • Verwelkom elkaar met een glimlach en niet met een hand.
  • Was vaak en goed je handen. 
  • Hoest en nies in je elleboog.
  • Blijf thuis bij klachten en laat je testen. 
  • Zorg voor voldoende frisse lucht.

Kijk voor een overzicht van de huidige maatregelen op de website van de Rijksoverheid.

Documenten

In jouw BMS-account vind je bij de tab 'Documenten' de actuele documenten. 

BMS Lidmaatschap 2022

Via jouw BMS-account kan je het lidmaatschap, verzekeringspakket en de Wkkgz-registratie afsluiten voor 2022. Je ontvangt na betaling direct een bevestigingsmail met factuur in de bijlage. Deze mail geldt als totale bevestiging voor 2022. In jouw BMS-account vind je bij de tab 'Carte d'identité' jouw digitale lidmaatschapspas. 

LET OP: Indien van toepassing ontvang je tevens van zowel Balens Verzekeringen als Klachtenportaal Zorg een bevestigingsmail.

Lidmaatschapsschild - sticker 2022

Heb jij reeds een BMS-lidmaatschapsschild dan sturen wij na jouw verlenging de sticker voor 2022 toe. Wil jij het schild bestellen? Dit kan je doen in jouw BMS-account bij de tab 'Winkel'. 

BMS-account

Inloggen in jouw BMS-account gaat via Ledenservice en dan BMS-accountBen je nog geen lid? Dan kan je hier tevens een account aanmaken en je registreren. Na registratie ontvang je een mail ter verificatie. 

Vervolgens kan je bij de tab 'Lidmaatschap' het Lidmaatschap 2022 in het winkelmandje doen. Hierna verschijnt ook de mogelijkheid om het Balens verzekeringspakket en de Wkkgz-registratie in het winkelmandje te doen. 

Kies jouw gewenste betaalmethode en klik op betalen. Bij de keuze voor machtiging dien jij nog eenmalig zelf de betaling te doen. Hiermee geef je toestemming en heeft het systeem automatisch de benodigde gegevens. 

Heb je betaald, dan kan je daarna via jouw BMS-account bij de tab Kwalificaties jouw behaalde diploma's en certificaten toevoegen. 

Let op: Je dient iedere kwalificatie apart toe te voegen en kan na het klikken op bewaren het bestand uploaden. 

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Lees voor meer informatie onze Privacyverklaring. Accepteren